מי אנחנו

דיפרנט מיוזיק, 
הינה חברת תוכן המספקת שירותי די ג’יי ומוזיקה לשלל אירועים. דיפרנט  היא קבוצה של אמנים שחברו יחדיו לאחר שנים רבות בעולם האירועים. כל אירוע בדיפרנט הוא יחיד ומיוחד ולכן הלקוחות שלנו יודעים: את האירועים של דיפרנט – זוכרים!
המטרות העיקריות העומדות לנגד עינינו בדיפרנט הן: • לספק שירות מותאם אישית לכל לקוח ובכל תקציב • לתת ללקוח את החבילה המוסיקלית הטובה ביותר עבורו • ליצור ערב בעל חוויה איכותית ויוצאת דופן בכל המישורים הבידוריים  • לשמוע את המחמאות והפידבקים שלכם בסוף האירוע
דיפרנט – שלכם ולמענכם
ניסיון החברה לימד אותנו לא אחת שהקשבה לרצונות הלקוח לצד תשוקה, חדשנות וידע רחב במתן שירותי מוזיקה, יספקו את המענה המושלם לאירוע חווייתי שעונה (ואף עולה) על כל הציפיות. אנו מציעים לכם אפשרות לרקום ביחד איתנו את החבילה האטרקטיבית ביותר לאירוע שלכם, ולהגשים לכם חגיגה תוססת ובלתי נשכחת באירוע של פעם בחיים.

קצת על די ג’יי אייל אריאל

בראשה של דיפרנט נמצא אייל אריאל (שיקו), בוגר “סאונד” בטכנאות סאונד. אייל התחיל את דרכו בגיל 13, כאשר פגש בעולם מרתק של מקסוס באירועים מתוך רצון לשמח חברים, לעסוק במוזיקה ולעשות את מה שהוא הכי אוהב – לתקלט. מכאן נולד הייעוד הסוחף להתמקד בעשייה, בהפקה ויצירה של תוכן מהנה לאירועים. ניתן להצביע ולומר כי, הדבר הבולט באייל הוא האופן שבו הוא מצליח לקרוא את הקהל. החיבור שנוצר בינו לבין הרחבה הוא זה שהביא אותו, תוך זמן קצר, לטפס בסולם ולהגיע לתקלט מול אלפי אנשים באין ספור מסיבות ובמועדונים הכי חמים בתל אביב, ביניהם: אלנבי 58, פאצ’ה, דוגית, אוקטופוס, זום ועוד טובים ורבים. מוזיקה אלקטרונית היא האהבה הגדולה של אייל, בה הוא מוצא אפיקים מעניינים ויצירה מקורית אמנם הידע והנסיון בתחום הביאו אותו לעבודה פוריה באירועים מגוונים בתחום, כמו חימום של ההרכב אינפקטד מאשרום, תיקלוט באירוע של שגרירות ארה”ב, שירותי מוסיקה בהשקת מחלקה חדשה במוזיאון תל אביב ובמסיבות חתונה.

לסיכום:

עוד ייצא לכם להיות בעוד הרבה אירועים, טובים וגם טובים יותר, השאלה היא – את אילו תזכרו לנצח?

“IF IT WASN’T FOR THE MUSIC – WHERE WHOULD YOU BE…?”

(marc romboy)

הקבוצה שלנו